O nas


1. Marcela & Paweł Mróz - kto to?

Małżeństwo fotografów ślubnych. Fotografujemy zawsze razem, co umożliwia nam wykonanie zdjęć z dwóch różnych perspektyw, zdjęć widzianych okiem kobiety i mężczyzny. Jesteśmy zgranym duetem, przez wszystkie lata naszej znajomości nauczyliśmy się wzajemnie uzupełniać. Od pewnego czasu zajmujemy się również filmowaniem, co sprawia nam wiele przyjemności.

2. Gdzie pracujecie?

Pracujemy wszędzie, odległość nie ma dla nas znaczenia. Uwielbiamy podróże, możemy dojechać w każde miejsce. Nawet bardzo się cieszymy gdy mamy możliwość pracować na innym, nieznanym nam do tej pory terenie. Na co dzień mieszkamy na opolszczyźnie. Znamy również dwa języki biegle (niemiecki i angielski).

3. Od kiedy zajmujecie się fotografią?

Fotografią zajmujemy się profesjonalnie od kilku lat, a hobbystycznie od zawsze. Aparat towarzyszy nam dosłownie wszędzie, uwielbiamy robić zdjęcia i w życiu codziennym również znajdujemy wiele chwil do fotografowania. Nasze fotografie są na najwyższym poziomie, pracujemy na bardzo dobrym jakościowo sprzęcie, a w każdą pracę nad zdjęciami wkładamy całe nasze serce. Fotografia to nasza wielka pasja życiowa. Staramy się uchwycić te najpiękniejsze chwile w życiu na fotografiach, aby móc wrócić po kilku latach z radością do wspomnień z danego dnia, oglądając zdjęcia. Cieszymy się, gdy możemy uszczęśliwić Młodą Parę, ich rodzinę i znajomych. Szczególną miłość darzymy do wyjątkowych wesel, stylu retro i marzymy o tym by fotografować wesele w plenerze.

4. Opiszcie siebie nawzajem w kilu słowach.

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, u nas akurat jest odwrotnie. Mamy wiele wspólnych cech charakteru, uwielbiamy te same rzeczy, łączy nas naprawdę wiele. Uwielbiamy wyprawy do kina, kochamy miasto i cały jego zgiełk, mimo iż mieszkamy na co dzień na wsi, do Krakowa moglibyśmy jechać zawsze i o każdej porze, a ostatnio dołączył do tego Salzburg. Magię tych miast czuć przez skórę. Zbieramy na podróż do Nowego Yorku, uwielbiamy napić się dobrej kawy, słońce, wiosnę, wszystko co retro i siebie nawzajem, a przede wszystkim naszego małego synka!

5. Ulubiony piosenkarz/muzyk/zespół?

Słuchamy głównie tego, co grają w radiu, ale chętnie słuchamy też Coldplay, U2 i The Corrs, ATB oraz muzykę filmową, szczególnie Hansa Zimmera.

6.Jak najlepiej się z Wami skontaktować?

Pisząc do nas wiadomość na adres fotografia@mpmroz.pl

7. Jak długo trzeba czekać na efekt końcowy?

Staramy się zawsze jak najszybciej oddać całość. Zazwyczaj do miesiąca oddajemy gotowy materiał, czasem, gdy jest środek sezonu, maksymalny czas oczekiwania to 2 miesiące (licząc od momentu wykonania ostatniej sesji poślubnej). Staramy się wcześniej podać linka z adresem prywatnej galerii internetowej, aby Para Młoda mogła już wszystkie zdjęcia zobaczyć, nim dostanie album.

8. Jak kształtuje się cena i co ona zawiera?

Cena zależy od pakietu, ilości zdjęć, albumu. Chętnie wyślemy naszą ofertę po wcześniejszym kontakcie, która zawiera przykładowe pakiety. Poszczególne części składowe pakietów mogą być dowolnie modyfikowane. Wtedy indywidualnie ustalamy cenę.

9. Prowadzicie jeszcze jakiś blog?

Tak, zapraszamy na nasz prywatny blog grayplanes gdzie znajdują się zdjęcia tego co nas interesuje, zachwyca, inspiruje, oraz zdjęcia przedstawiające kawałek naszego życia. A linka do bloga znajduje się TU.