czwartek, 2 października 2014

Natalia & Christoph | Zdjęcia ślubne | Wedding Photos

To było wyjątkowe wesele. Tak właśnie wspominamy Natalię i Christopha, jako niezwykle piękną i wyjątkową Młodą Parę. Nie obyło się bez leź szczęścia i wzruszenia, nawet my momentami przeżywaliśmy ich dzień z gęsią skórką! Wystarczy na nich popatrzeć a od razu widać jaka elegancja z nich emanuje. Natalia zaplanowała ten dzień perfekcyjnie, dbając o każdy, najdrobniejszy szczegół. Mamy nadzieję, że zdjęcia choć odrobinę pokażą jak wspaniale wszystko było przygotowane i zapięte na ostatni guzik. Na ich weselu jednak nie tylko Młoda Para przygotowała się specjalnie, lecz również szerokie grono ich przyjaciół, którzy w tajemnicy przed nimi, przygotowali różne gry, zabawy oraz wypowiedzieli cudowne słowa w ich kierunku. Zadbano o wszystkich gości, tłumaczono z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie. Tak, zdecydowanie, było to najlepiej zorganizowane wesele, na którym do tej pory było nam dane fotografować. Młodej Parze życzymy wiele wspólnych lat życia i dużo miłości. Jesteście wspaniali!
Es war eine einzigartige Hochzeit. Ja, genau so ist sie uns in Erinnerung geblieben. Natalia und Christoph waren ein atemberaubendes Paar. Es gab viele Fruedetränen und auch wir hatten Momentan Gänsehaut. Es reicht sie nur anzuschauen und man sieht sofort die Eleganz die aus ihnen strahlt. Natalia hat ihre Hochzeit perfect vorbereitet und alle Details liebevoll miteinander abgestimmt. Wir können heute sagen, dass dies die bestvorbereitete Hochzeit ist, die wir in all den Jahren fotografiert haben. Sowohl das Brautpaar war perfect vorbereitet, als auch all ihre Freunde, die anwesend waren. Es gab nicht nur Spiele, aber auch viele Reden, die an das Brautpaar gerichtet waren. Wir wünschen Euch alles Gute und viele, viele weitere, glückliche Jahre zusammen. Ihr seid wunderbar!

4 komentarze:

 1. Ja to mam wrażenie że w dzisiejszych czasach to jest chyba moda na robienie zdjęc bezużytecznych , moim zdaniem taka sesja ślubna - poślubna to powinna byc pamiatka i np za 30 lat taka para weźmie album i poogląda jak to było , i czy wtedy będą się wzruszac oglądając zdjęcie samej spinki do włosów ? albo samych kolczyków ? czy perfum ? takie zdjęcia samemu można sobie zrobic i nijak nie kojazy się to tylko i wyłącznie ze slubem , tak samo paletka cieni do powiek , ani to ich , ani tak na prawde nie ma znaczenia taki przedmiot , nic nie wnosi , albo zdjęcia z obciętymi głowami , raczej należałoby się zastanowić jakie zdjęcia sa na prawdę wartościowe , które będa wspaniałą pamiątką na długie lata , ludzie oglądaja , kto był , jak wyglądał , rodzina , starsi członkowie którzy odejdą i bedzie mozna ich zobaczyc wspomnieć właśnie dzięki zdjęciom , a takie pstrykanie byle jakich przedmiotów to wygląda jakby ktoś chciał tylko naraobić aby była szuka na ilość i bez przemyślenia :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie uważam żeby zdjęcia detali, który są elementem stanowiącym całość wydarzenia, nazywać bezużytecznymi. Podobnie jak w życiu ludzie przywiązują wagę do małych rzeczy, szczegółów i momentów tak również w tym dniu takich "drobiazgów" jest mnóstwo a kojarzyć również się mogą z pewnymi osobami czy chwilami. Był bym tutaj ostrożny co do takich osądów i zostawił wybór najlepszych zdjęć Młodym, którzy sami wiedzą najlepiej co zachować w albumie na lata. Detale zaś są ciekawym przerywnikiem, na które mało ludzi zwraca uwagę w dniu ślubu/wesela.

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękne zdjęcia...piękną para...piękna suknia...i miejsce ślubu, wesela jak z bajki....udało Ci się uchwycić ten bajkowy klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Długo się na tym zastanawiałam, czy jako pani młoda mogę / czy powinnam / odnieść się do własnych zdjęć ślubnych. Będzie to przecież zawsze ocena bardzo subiektywna.
  Ale od tego ważnego dnia upłynęło już pół roku. Tu przedstawione zdjęcia stanowią tylko małą cześć naszej wielkiej galerii, która zawiera około 600 zdjęć. Już sama ilość zrobionych zdjęć, potwierdza, że wszystko co było dla nas ważne, zostało sfotografowane.
  Przy tak dużych emocjach, jako para młoda, nie byliśmy w stanie zwracać uwagi na drobnostki.
  Dlatego , z perspektywy czasu, jest to bardzo ładne iż właśnie takie rzeczy zostały uchwycone na zdjęciach.
  Trzeba podkreślić, że cały przebieg ślubu i przyjęcia był nie tylko fotografowany, ale także filmowany. Pod koniec przyjęcia weselnego mieliśmy możliwość rozkoszować się krótkim filmikiem ,co wzruszyło mnie do łez, bowiem już podczas zabawy, mogliśmy popatrzeć na ten dzień z perspektywy czasu. Rzeczywistość stała się historią.
  Marcela i Paweł zawsze starali się respektować naszą prywatną sferę. Dlatego też te bardzo osobiste i emocjonalne momenty nie zostały opublikowane. Za to bardzo dziękuję.
  W dniu naszej uroczystości zachowywali się bardzo dyskretnie i swoją obecnością nie zakłócali ceremonii ślubnej. Wręcz przeciwnie, mało kto zauważył, że był fotografowany. I to właśnie uważam za wielka sztukę.
  Marcelo i Pawle , dziękuje Wam bardzo, że ten szczególny dzień został przez was tak cudownie uchwycony.

  OdpowiedzUsuń